Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Маленький дитячий рюкзачок плетений
Характеристики:
-
2 в 1 - рюкзачок-сумочка (за рахунок лямок на карабінах можна носити як рюкзачок або як сумочку);
-
Матеріал: солома;
-
Висота: 22 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Глибина: 11 см;
Переваги:
-
Тренд сезону 2020;
-
Візуально акуратний і компактний, але в той же час досить місткий;
-
Не має стороннього запаху;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 524 ₴











