влевовправо
-26%Якісний дитячий міні рюкзак(PS)
- В наявності
- Код: 199Е-PS
1 260,90 ₴
934 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Якісний дитячий міні рюкзак
Характеристики:
-
Брелок у комплекті;
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Висота: 24 см;
-
Глибина: 9 см;
-
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 370 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 934 ₴










