влевовправо

Маленька дитяча сумочка круглої форми. Міні-сумка для дівчинки кругла на ланцюжку, еко шкіра Зелений(PS)
- Немає в наявності
- Код: 613Н-PS
595 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка круглої форми. Мінісумка для дівчинки кругла на ланцюжку, сумочка-клатч екошкіра |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки та принти | Зміїний принт |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 595 ₴









