влевовправо
-26%Модний чоловічий міський рюкзак, повсякденний місткий рюкзак на плечі для чоловіків якісний(PS)
- В наявності
- Код: 676-PS
1 929,15 ₴
1 429 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Модный мужской городской рюкзак, повседневный вместительный рюкзак на плечи для мужчин качественный
Характеристики:
Материал: качественная и плотная экокожа премиум качества;
Высота: 41 см;
Ширина по основанию: 29 см;
Глубина по основанию: 10 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 429 ₴










