влевовправо
-26%Шкіряний чоловічий гаманець портмоне чоловіче з натуральної шкіри з орлом Gubintu, гаманець шкіра(PS)
- В наявності
- Код: 707-PS
889,65 ₴
659 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Кожаный мужской кошелек портмоне мужское из натуральной кожи с орлом Gubintu, бумажник для мужчин кожа
Храктеристики:
Материал: коровья кожа;
Металлическая фурнитура;
Высота: 9,5 см;
Длина: 11,5 см;
Толщина: 2,5 см;
Оплата и доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gubintu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне коричневий Gubintu |
- Ціна: 659 ₴










