влевовправо

Маленький дитячий рюкзак з вушками блискітками для дівчаток|міні рюкзачок для дитини з вухами,Салатовий(PS)
- Немає в наявності
- Код: 190УС-PS
495,45 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 495,45 ₴





