влевовправо
-26%Модний дитячий міні рюкзачок з вушками і стразами для дівчаток | Підлітковий рюкзак з блискітками якісний(PS)
- В наявності
- Код: 731-PS
1 633,50 ₴
1 210 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Модный детский мини рюкзачок с ушками и стразами для девочек | Подростковый рюкзачок с блестками качественный
Храктеристики:
Материал: экокожа премиум качества;
Блестки и стразы качественно приклеены к поверхности, не осыпаются и очень надежно держатся;
Ширина: 23 см;
Ширина основи: 14 см;
Висота: 27 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 27 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 210 ₴










