влевовправо
-26%Чоловічий шкіряний рюкзак під рептилію, міський рюкзак для чоловіків з натуральної шкіра, ранець(PS)
- В наявності
- Код: 747-PS
3 711,15 ₴
2 749 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Чоловічий шкіряний рюкзак під рептилію, міський рюкзак для чоловіків з натуральної шкіра, ранець
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (воловья шкіра);
Висота: 42 см;
Глибина: 18 см;
Ширина: 32 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний дизайн в стилі рептилії (рельєфний);
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 2 749 ₴










