влевовправо

Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії(PS)
- Немає в наявності
- Код: 196Д-PS
877,50 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин PerfectStore пропонує:
Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії Характеристики: Матеріал: екошкіра; Висота: 28 см; Ширина: 22 см; Глибина: 11 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак прогулянковий рептилія, невеликий рюкзачок для дівчаток у стилі рептилії |
- Ціна: 877,50 ₴










