
ЕЛЕКТРИЧНА ГРІЛКА НР-301 SS02
Електрична грілка НР-301 ( термо-терапевтична ) відмінний вибір для полегшення болю, а також для підвищення теплоти всього тіла: шиї і плечей, спини, талії, живота і ніг і т. д. Підтримання постійної температури, допомагає заспокоїти болі в м'язах і інших частинах тіла . Ця розкішна плюшева електро грілка з мікро-волокна забезпечує ультра-м'яке теплове застосування для лікування різних болів у суглобах включаючи артрит.
Ключові переваги:
- Багаторазова електрогрілка з м'яких і м'яких микроплюшевых волокон;
- Регульовані варіанти теплотерапии;
- Швидкий нагрів для вологого або сухого терапії;
- Гаряча грілка з автоматичним відключенням для максимального комфорту та безпеки;
- Універсальний вибір як для чоловіків, так і для жінок;
Інші переваги виробу :
М'які на дотик мікро-волоконні волокна
Деякі грілки викликають роздратування шкіри після їх використання. Щоб уникнути цього ефекту з грілками НР-301 , ми використовуємо мікро-плюшеві волокна. Вони приємні і розслаблюючі, без подразнення шкіри.
Регульовані параметри обігріву
В залежності від вашого настрою і порад лікаря ви можете переключитися з терапії на середню або низьку або високу температуру. Щоб забезпечити вам максимально можливе розслаблення, ми додали регульовані параметри нагрівання до грелкам НР-301
Автоматичне відключення
Після години або двох релаксації ви можете подрімати. Автоматичне відключення на 90 хвилин відключить функцію запобігання надмірного нагрівання
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|
| Легко зігрітися
Електрогрілка може також сприяти циркуляції крові і нагрівання тіла. |
Полегшити біль у суглобах
Електрогрілка ефективно лікує біль, направляючи потік тепла до болючим частинах тіла. |
Поліпшення стану м'язів
Розслабляючий, природний спосіб розслаблення м'язів. Хороший вибір для полегшення болю або ще більше тепла для всього тіла. |
Зняття напруги і тиску
Покладіть грілку на плече або спину, покриваючи всю спину і передаючи тепло хребта або нижньої частини спини, щоб зняти напруга і напруга. |
Використовуйте продукт тільки протягом 20 хвилин в день або за рекомендацією лікаря), щоб збільшити кровотік і зменшити біль і м'язові спазми.
особливості даної моделі Інші:
- Регульовані варіанти тепла. Електрогрілка має низький, середній і високотемпературний режими на вибір.
- Оптимальний розмір : велика електрогрілка 30 x 40 см ідеально підходить для лікування запалених м'язів спини, плечей, живота, ніг і рук.
- Швидкий нагрів: нагрівається за лічені секунди, щоб забезпечити швидке полегшення болю в м'язах і також швидко остигає .
- Варіант вологого тепла: Безпечно використовувати для вологого або сухого теплової терапії.
Наша електрична грілка безпечна для машинного прання, що спрощує процес очищення. Ми також оснастили його подовженим шнуром живлення довжиною 1,75 м, щоб ви могли з комфортом посидіти на дивані або розслабитися в ліжку, оскільки термооброблена упаковка підключена до розетки змінного струму.

Це миється грілка :
Після зняття контролера і шнура живлення грілку можна прати в машині і вручну, що допомагає підтримувати зовнішній вигляд і підтримувати його в чистоті на довгі роки.
На що потрібно звернути увагу :
|
|
|
|
|---|---|---|
| Встановіть правильну температуру для кращого користувацького досвіду Зазвичай після нагрівання до рівня 3 близько 5 хвилин. Виберіть більш низьку температуру від 1 до 2. |
Уникнути неправильних з'єднань Не тягніть за кабель, не скручуйте їх і не згинайте їх різко при підключенні пристрою до кабелю. |
Уникайте зморшок або сидячи Не натискайте і не складайте електрогрілку під час використання. Електрогрілка не підходить в якості подушки для сидіння або для сну в ліжку. |
Часті питання :
1. Яку температуру досягає цей продукт?
-Максимальна температура становить близько 55 ° C при установці на максимум. Вам може знадобитися більш низьку температуру в залежності від конкретного застосування і ваших особистих переваг.
2. Як отримати вологе тепло від цієї грілки?
- 2.1. Акуратно протріть / погладьте одну сторону подушки вологою губкою / тканиною або використовувати аерозольний балончик, щоб нанести тонкий туман.
-2.2 Переконайтеся, що роз'єм управління або роз'єм колодки не розпорошений та не зволожений.
-2.3 Помістіть зволожену бік підкладки зверху тіла.
3. Як мити електрогрілку?
-3,1. Машинне або ручне прання грілки з використанням м'якого миючого засобу, прохолодної води і ніжного / делікатного циклу.
-3,2. Від'єднайте шнур перед пранням.
-3,3. Вирівняйте насухо або покладіть подушку для просушування. Не сушити в пральній машині.
-3,4. Переконайтеся, що продукт повністю висох перед наступним використанням.
Технічні особливості продукту :
🔸 Дуже великий 30 * 40 см: забезпечує відмінне покриття для великих груп м'язів
Температура 3 Настройки температури: Цифровий РК-контролер регулює тепло з 3-ма параметрами температури у відповідності з вашим комфортом
🔸 1,5 години автоматичного відключення: заощаджує енергію і запобігає опікам з-за надмірного нагрівання
Extra -подовжений шнур довжиною 1,75 метра: його легше використовувати з ліжка або улюбленого крісла
🔸 Машинне прання: зберігає красу і м'якість протягом багатьох років
Технічні характеристики вироби :
Розмір: 30 * 40 см
🔸 Харчування: AC 220 В, 50 Гц, 100 Вт
Матеріал оббивки: супер м'який фліс (зверху); Основа трикотажу (внизу)
🔸 Автоматичне відключення: 90 хвилин
Будь ласка, зверніть увагу:
Примітка : Самий швидкий нагрів електрогрілки досягається при першій установці максимальної температури протягом перших 10 хвилин. Якщо електрогрілка використовується протягом декількох годин, ми рекомендуємо встановити найнижчу температуру на перемикачі, щоб запобігти перегрів нагрітої частини тіла і, як наслідок, запобігти опікам шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANNEK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час автовідключення | 90 хв |
| Час нагріву | 10 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.75 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Машинне прання | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 34 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Знімний чохол електрогрілки | Ні |
| Знімний шнур живлення | Так |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 60 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека під час тривалого використання | Автовимкнення через 90 хвилин |
| Можливість машинного прання | Машинне прання |
| Матеріал виготовлення | Мікроволокно (Мікроплюш) |
| Відстібний шнур | Шнур відстібається |
- Ціна: 2 012 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка , . Всередині поліетиленовий мішечок з грілкою + інструкція на різних мовах .

















