влевовправо
Новинка
-26%
-26%Обробна дошка 27 x 37 дерев'яна для м'яса сиру та десерту
- В наявності
- Код: А40-PS
567 ₴
420 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка є одним з основних елементів кухонного начиння, який використовують практично щодня.
Дерев'яна обробна дошка АННЕК — чудове рішення для поціновувачів класики. Виготовлена з високоякісного, екологічно чистого клена, міцного натурального матеріалу, що не притуплює ножі. Має оригінальний малюнком, для склеювання якого використовується клей на водній основі, що повністю безпечно для людини.
Дерев'яні обробні дошки можна використовувати як для нарізання, так і для сервірування фруктів або сиру. А ще, це ідеальний подарунок на Новаселє, Весіль, День народження, Ювілей або Різдво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Annes |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 1.2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 420 ₴








