-26%Штатив тримач з кріпленням до столу для вертикальної зйомки 102см Ulanzi Vijim LS02
- Готово к отправке
- Код: 3021
2 243,70 ₴
1 662 ₴
Ulanzi Vijim LS01Телескопічний тримач з додатковою горизонтальною штангою і кріпленням до столу може бути застосований для установки світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону або ж будь-якого іншого обладнання зі стандартною штативної різьбою 1/4 дюйма, для звичайної зйомки або предметної зверху вниз. |
| Трьох секційна конструкція обладнана надійними фіксаторами і дозволяє змінювати висоту тримача від 37см до 102см. Шарова головка змінює положення встановленого обладнання в широкому діапазоні: на 360° уздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°. Горизонтальна штанга довжиною 37см може бути зафіксована на будь-якій висоті. |
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi Vijim LS02 входить телескопічний тримач з кріпленням до столу, горизонтальна штанга, кульова головка, тримач для телефон. |
Технічні характеристики
| Висота | 39-102см |
| Горизонтальний виліт | 37см |
| Навантаження основне додаткове | 3кг 1.5кг |
| Кріплення | 1/4 |
| Товщина стільниці | 50мм |
| Матеріал | алюміній |
| Вага | 780г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Алюминий |
- Цена: 1 662 ₴




