влевовправо
-26%Штатив ручка для GoPro SJCAM XIAOMI телефону
- Готово к отправке
- Код: 237
184,95 ₴
137 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий міні штатив, ручка для DSLR камери, екшн-камери або телефону.
Універсальне рішення, що поєднують в собі зручну, ергономічну рукоять для зйомки з руки і міні штатив для установки на рівну поверхню.
Кріпильна площадка з болтом ¼ дюйма може нахиляться на 95 градусів.
Ніжки штатива прогумовані для запобігання ковзання по поверхні.
У комплект поставки входить тільки штатив.
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | 95° |
| Довжина в складеному стані | 16см |
| Максимальна висота | 9.5см |
| Різьба | 1/4 дюйма |
| Максимальная нагрузка | 1000г |
| Вага | 85г |
| Матеріал | пластик, гума |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Mirrorless камера | вагою до 1000г |
| В комплекте | штатив |
| Вес | 85г г |
| Довжина в складеному стані | 16см |
| Екшн-камера | при купівлі адаптера 1/4 дюйма |
| Категория | штатив,ручка |
| Крепеж | 1/4 дюйма |
| Максимальная высота | 9.5см см |
| Максимальная нагрузка | 1000г |
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | 95° |
| Смартфон | при купівлі тримача для телефону |
| Сумістність | екшн-камера,телефон,DSLR-камера |
| Резьба | 1/4 дюйма |
- Цена: 137 ₴




