-26%Штатив для екшн-камер і смартфонів Tripod 3110/3120
- Готово к отправке
- Код: 791
426,60 ₴
316 ₴
УвагаОстерігайтеся підробок! В нашому магазині штативи 3110 і 3120 від виробника з максимальним контролем якості на виробництві. Купуючи у нас ви отримуєте повністю робочий штатив без косметичних та механічних дефектів. |
Переваги:
|
Tripod 3110Універсальний складаний штатив виготовлений із застосуванням алюмінієвих труб, що позитивно позначається на вазі і загальної стійкості. Конструкцією передбачено регулювання висоти в діапазоні від 34см до 102см, а також можливість горизонтальної й вертикальної зйомки. |
|
РегулюванняШтатив Tripod 3110 складається з центральної регульованої частини і трьох висувних ніжок з швидкими зажимами та гумовими накладками від ковзання. |
|
КомплектаціяУ комплект поставки Tripod 3110/3120 входить: штатив, адаптер для телефону, чохол для зберігання, транспортування. |
|
Технические характеристики
| Регулювання поворот нахил вперед-назад нахил в бік | 360° -160°+160° -90° |
| Довжина в складеному стані | 35см |
| Висота максимальна мінімальна | 102см 34см |
| Кількість секцій | 4 |
| Ширина сумісного смартфона | 55-85мм |
| Максимальне навантаження | 1.5кг |
| Вага | 420г |
| Матеріал | алюміній, пластик, гума |
| Колір | на вибір сірий або чирний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Количество секций | 4 |
| Тип | Головка |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Mirrorless камера | вагою до 2000г |
| В комплекте | штатив, адаптер для телефону, чохол |
| Вес | 420г г |
| Довжина в складеному стані | 35см |
| Дополнительно | тримач для смартфона |
| Екшн-камера | при використанні адаптера на штатив (продається окремо) |
| Категория | штатив |
| Крепеж | 1/4 дюйма |
| Максимальная высота | 102см см |
| Максимальная нагрузка | 2000г |
| Механічний діапазон обертання вісь кочення | -90° |
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | -160°+160° |
| Механічний діапазон обертання вісь панорамування | 360° |
| Мін/макс ширина смартфона | 5.5-8.5см |
| Минимальная высота | 34см см |
| Смартфон | шириной от 55мм до 85мм (при використанні комплектного адаптера) |
- Цена: 316 ₴







