влевовправо
-26%Тримач для телефону Puluz PU308 в кріплення GoPro
- Готово к отправке
- Код: PU308
272,70 ₴
202 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Утримувач для телефону від фірми Puluz, сумісний з будь-яким кріпленням стандарту GoPro, виготовлений з високоякісного пластику з використанням м'якої гуми на місцях контакту з вашим пристроєм.
Регулювання утримувача під ширину телефону відбувається по засобом стяжної пружини, захованої всередині конструкції, в діапазоні від 5.8см до 8.8см.
На тильній стороні утримувача передбачено отвір ¼ дюйма для встановлення в штатив, монопод або інший аксесуар з даним стандартом кріплення.
У комплект поставки входить тільки тримач для телефону.
| Мін / макс ширина смартфона | 58/88мм |
| Розміри | 92/36/27мм |
| Вага | 32г |
| Матеріал | пластик, гума |
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | утримувач для телефону |
| Вес | 32г г |
| Категория | тримач для смартфона |
| Крепеж | GoPrо |
| Мін/макс ширина смартфона | 58/88мм |
| Размер | 92/36/27мм |
| Сумістність | для смартфона |
- Цена: 202 ₴


