влевовправо
-26%Кріплення на трубу для GoPro и SJCAM XIAOMI SONY Easylink
- Готово к отправке
- Код: 01
152,55 ₴
113 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення на кермо, трубу сумісний з усіма екшн-камерами в тому числі з GoPro, Xiaomi, Yi, SJCAM, Eken, Shoot.
Дане кріплення можна закріпити на трубу круглого або квадратного перетину шириною, діаметром від 15 до 50 мм. Найчастіше застосовуватися на кермі, виносі велосипеда, на мотоциклі, дельтаплані.
Для зручного і швидкого монтажу, демонтажу один гвинт має швидке знімання. Внутрішня частина покрита пенопоролоном, що запобігає пошкодженню поверхні, до якої кріпиться затиск.
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 43г |
| Підйом над трубою | 2.5см |
| Мінімальний діаметр | 15мм |
| Максимальний діаметр | 35мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | кермо,підсіділ,труба |
- Цена: 113 ₴






