влевовправо
-26%Кліпса для об'єктива телефону глибока Apexel APL-HBC
- Готово к отправке
- Код: 2679
267,30 ₴
198 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Apexel APL-HBCУніверсальна кліпса для установки об'єктиву на камеру телефону телефону. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить одна універсальна кліпса кріплення лінзи на телефон без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Байонет | 17мм Apexel |
| Максимальна товщина смартфона | 13.5мм |
| Глибина розташування камери не більше | 35мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 17г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apexel |
| Тип устройства | Смартфон |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
- Цена: 198 ₴



