влевовправо
-26%Настільний тримач-штатив 60см AC prof HQS-J06
- Готово к отправке
- Код: 3290
930,15 ₴
689 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AC prof HQS-J06Телескопічна стійка з кріпленням до стільниці для встановлення камери, телефону, освітлення або іншого обладнання на стіл, з можливістю регулювання нахилу, положення та повороту закріпленого пристрою. |
| Стійка для камери до столу виготовлена з алюмінію, двосекційна конструкція телескопічна дозволяє змінювати висоту в межах 36-60см. Фіксація положення проводиться надійним замком на кшталт хомут. |
| Аксесуар обладнаний кріпленням збільшеного розміру, яке сумісне зі стільницями завтовшки до 90мм. У верхній частині є алюмінієва кульова головка з різьбою 1/4, а під нею кріплення студійного стандарту 14-16мм. |
КомплектаціяУ комплект поставки AC prof HQS-J06 входить стійка тримач до столу для камери, головка 1/4. |
Технічні характеристики
| Кріплення | 1/4, 14-16мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна товщина стільниці | 90мм |
| Висота | 36-60см |
| Матеріал | алюміній, сталь |
| Вага | 440г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Головка |
- Цена: 689 ₴





