влевовправо
-26%Адаптер швидкої зарядки 18Вт 3А QC3.0 Puluz SYA001078901A
- Готово к отправке
- Код: 2762
382,05 ₴
283 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги:
|
Puluz SYA001078901AUSB зарядка з підтримкою технології Quick Charge 3.0 надає швидке і безпечне відновлення ємності акумулятор гаджета. |
| Аксесуар обладнаний вбудованим захистом від перевищення допустимого напруги, сили струму, короткого замикання, перегріву. |
| Адаптер швидкої зарядки Puluz SYA001078901A може працювати в широкому діапазоні вхідної напруги 100-240В. Та видавати стабільні 5В / 3А, 9В / 2А, 12В / 1.6А що відповідає максимальній потужності 18Вт. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить один адаптер швидкої зарядки без додаткових аксесуарів. |
Технические характеристики
| Вхідний струм | 100-240В/0.5А |
| Вихідний струм | 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.6А |
| Максимальна потужність | 18Вт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик |
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Производитель | Puluz |
| Вид | Адаптер |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
- Цена: 283 ₴





