Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ремінь для Mirrorless / DSLR камер.
Виготовлений в ретро стилі з міцного нейлону і штучної шкіри на основі поліуретану. У даних матеріалів висока стійкість до стирання.
ППрисутнє регулювання довжини і протиковзка вставка з внутрішньої сторони.
| Матеріал | нейлон, штучна шкіра |
| Макс. довжина | 150см |
| Мин. довжина | 80см |
| Довжина частини що не регулюється | 72см |
| Ширина | 3.8см |
| Вага | 40г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puluz |
| Тип | Ремень |
- Цена: 85,05 ₴





