влевовправо
-26%Мережевий адаптер 220V AC Prof зарядка USB
- Готово к отправке
- Код: 1705
132,30 ₴
98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий адаптер зарядний пристрій компактне рішення, яке зручно носити з собою в якості дорожнього аксесуару.
Сумісний з багатьма USB пристроями, в тому числі з телефонами, планшетами, екшн-камерами.
Може використовуватися як блок живлення для кільцевих ламп, накамерного світло, фотобоксів.
У комплект поставки входить один зарядний пристрій.
Технические характеристики
| Вхідна напруга | 100-240В АС 50-60Гц |
| Вихідна напруга | 5В DC 2А |
| Роз'єм | USB |
| Розміри без вилки | 6.5 х 3.5 х 2см |
| Вага | 32г |
| Корір | чорний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Адаптер |
| Цвет | Черный |
- Цена: 98 ₴





