влевовправо
-26%Зарядка в прикурювач Mini 3 Pro хаб 2x акумулятора 33Вт STARTRC 1110955
- Готово к отправке
- Код: 4019
1 071,90 ₴
794 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
STARTRC 1110955Автомобільна зарядка DJI Mini 3 Pro дозволяє від одного прикурювача одночасно відновити заряд на двох акумуляторах квадрокоптера за 45-60 хвилин (залежно від типу акумулятора), а також підзарядити пульт або інший гаджет від USB роз'єму. |
| Зарядка від прикурювача для акумуляторів DJI Mini 3 Pro обладнана смарт контролером, який запобігає можливим пошкодженням елемента живлення або адаптера при перевищенні допустимої сили струму, короткого замикання, перегріву, перевищення ємності. |
КомплектаціяУ комплект поставки STARTRC 1110955 входить зарядка від прикурювача із двома кабелями для акумуляторів DJI Mini 3 Pro. |
Технічні характеристики
| Сумісність | DJI Mini 3 Pro |
| Вихідний струм | 2х 8.5В 3.9А, USB 5В 1.5А |
| Вхідний струм | 12-24В 7А |
| Довжина кабеля | 80см |
| Робочі температури | +5℃ +40℃ |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 95г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STARTRC |
- Цена: 794 ₴


