влевовправо
-26%Клітка ріг для телефону з бездротовою зарядкою Ulanzi U-Rig Lite Wireless 2099
- Готово к отправке
- Код: 2312
768,15 ₴
569 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги:
|
Ulanzi U-Rig Lite Wireless 2099Клітка ріг для установки телефону в горизонтальному положенні і зйомки відео із застосуванням мікрофона і освітлювальних приладів. |
|
| Три кріплення холодний башмак на верхній частині клітки дозволяють зручно розташувати необхідну кількість додаткових аксесуарів зйомки. |
|
| Силіконові вставки на місцях контакту з телефоном оберігають його корпус від пошкодження, а на місцях контакту з рукою збільшують надійність і комфорт утримання. |
| Вбудований модуль бездротової зарядки підтримує потужність до 15Вт при підключенні відповідного повербанка або адаптера зарядки. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить одна рамка ріг для телефону без додаткового обладнання. |
|
Технічні характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вага | 149г |
| Розміри | 186 х 119 х 24мм |
| Сумісний телефон довжина ширина | макс 165мм макс 85мм |
| Потужність зарядки | 15Вт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Материал | Пластик |
| Тип | Корпус |
- Цена: 569 ₴



