Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми пропонуємо найнижчі ціни. Опт у будь-якій кількості.
Телефонуйте питайте. Будемо раді співпраці з Вами.
Студійна стійка з регульованою та надійно фіксованою висотою. Призначена для встановлення освітлювальних приладів як у студії, так і для виїзної зйомки. Оснащена надійними хомутоподібними гвинтовими кріпленнями з металевим різьбленням.
Максимальна висота: 200 см
Мінімальна висота: 67 см
Робоче навантаження: 2 кг
Довжина у складеному стані: 67 см
Кріплення: втулка 5/8" з 1/4" гвинтом на кінці
Кількість секцій: 3
Діаметр секцій: від 2.2 до 1.6 см
Вага стійки: 0.77 кг
Радіус розміщення ніжок: 35-40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massa |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 70 мм |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 862,75 ₴




