влевовправо
-26%Великий якісний туристичний рюкзак 80л.
- В наявності
- Код: DV67.2
2 004,75 ₴
1 485 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Якісний туристичний рюкзак.
Місткість 80 л
Розмір: 62 х 40 х 22 см
Виготовлений із міцного, якісного матеріалу. Усередині оброблений шаром гуми, завдяки чому не пропускає вологу. Застібки якісні металеві. Усередині одне велике містке основне відділення, куди помістяться всі необхідні речі. Також є ряд невеликих відділень і кишень для різних дрібниць. Рюкзак підійде для подорожей, туризму, поїздок тощо.
Наявність квітів: темно-синій, чорний, зелений
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 62 см |
| Глибина | 22 см |
| Кишені | Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 80 л |
| Особливості рюкзака | Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 485 ₴








