влевовправо

Лампа кемпінговий ліхтар Panther PT-2090 з акумулятором, вбудованою сонячною панеллю, зарядка від USB
- Немає в наявності
- Код: DV76
314,55 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-ліхтар Panther PT-2090 має все необхідне в одному корпусі: вбудована сонячна панель, ємний акумулятор, можливість заряджання від usb, захист від вологи ip65.
Лампа досить яскрава, щоб освітити велику кімнату, має кілька режимів роботи: кілька рівнів яскравості, аварійний режим, сигнал SOS. Вбудована панель повністю зарядить лампу в сонячну погоду за 6 годин. Технічні характеристики:
час роботи від вбудованого акумулятора близько 6 годин;
час заряджання - до 6 годин;
Зарядка від сонячної панелі та micro Usb
потужність - 5w
яскравість - 250 люмен
ємність вбудованої батареї - 1200 mAh
робоча температура від -30 до +50 градусів Цельсія
час життя світлодіодів - 50000 годин.
матеріал: пластик
Комплектація поставки: лампа картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Partner |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Довжина | 25 мм |
| Світловий потік | 250 лм |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 314,55 ₴


