
Акумуляторний переносний кемпінговий LED прожектор MM-600 із захистом від вологи
- Немає в наявності
- Код: 1361
1 551 ₴
Акумуляторний переносний кемпінговий LED прожектор MM-600 із захистом від вологи
Лампа на акумуляторі MM-600 — водостійка портативна світлодіодна лампа з потужністю 100 Вт. Вона може використовуватися як світловідбивний прожектор, вуличний світильник або настінна лампа, і має клас захисту від води IP66, що може зробити її вологозахищеним зовнішнім джерелом освітлення. Завдяки вбудованому акумулятору вона також портативна та готова до використання в різних сценаріях фотознімання.
Модель забезпечує широкий діапазон регулювання яскравості та підтримує різні колірні температури. З настроюваною колірною температурою й регулюванням яскравості, вона забезпечує ідеальне освітлення в будь-якій ситуації. Постачається в компактному пакованні для зручності перенесення та зберігання. Можна використовувати як повербанк для заряджання смартфона.
Технічні характеристики:
- Тип: LED прожектор
- Тип освітлення: Аварійне освітлення
- вбудований акумулятор великої ємності 10000 мА·год.
- Діапазон регулювання яскравості: Від 0,1% до 100%
- Відповідність різним вимогам до яскравості зовнішнього освітлення.
- Тривала яскравість. Низький рівень енерговитрат
- Ступінь захисту від вологи: IP66
- Особливості: функція PowerBank
- Розміри: 23 х 17х 5.5 см
- Вага: 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону, Водонепроникний |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Плавне регулювання яскравості, Режим SOS, Середній, Зберігаючий |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | USB, Від мережі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 17 мм |
| Потужність | 100 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Керування потужністю, Поворотна рама, Керування температурою світіння |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип підсвітки | Діодна |
| Товщина | 5.5 мм |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 551 ₴










