влевовправо
-26%Освітлення RGB модульне на стіну стільники Puluz TBD0603967702B
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4188
3 067,20 ₴
2 272 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Puluz TBD0603967702BСтільники модульне RGB освітлення на стіну надає можливість вільно збирати конструкцію необхідної форми, без інструменту, клею та в будь-який момент змінити її. Аксесуар має широкий спектр кольорів, а саме 16 мільйонів, може світити заданим кольором або бути синхронізованим з ритмом музикою, звуком гри або фільму, що досягається завдяки наявності вбудованого датчика. Всі налаштування виконуються через пульт керування або за допомогою програми на смартфоні. |
КомплектаціяУ комплект поставки входить RGB стільники на стіну 12 штук, пульт керування, двосторонній кабель живлення USB, 12 з'єднувачів, кріплення на стіну. |
Технічні характеристики
| Світлодіоди | RGB + білі |
| Загальна потужність | 18Вт |
| Режими роботи | постоянное освещена, синхронизация с музыкой |
| Робоча напруга | USB 5В 2А |
| Розмір одного стільника | 103 × 89 × 28мм |
| Матеріал | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puluz |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
- Цена: 2 272 ₴





