влевовправо
-26%Журавель горизонтальна штанга на стійку 138см AC Prof A9101
- Готово до відправки
- Код: 4200
1 614,60 ₴
1 196 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AC Prof A9101Журавель із кріпленням до студійної стійки дозволяє встановити освітлювальний прилад, закріпити камеру або телефон для зйомки над поверхнею зверху вниз. Аксесуар складається з алюмінієвої телескопічної штанги з регулюванням довжини від 75см до 138см та механізму з регулюванням нахилу 360° з швидкою фіксацією положення. Наявність противаги дозволяє використовувати обладнання вагою до 2кг. |
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof A9101 входить журавель на стійку, механізм регулювання нахилу, чохол для підвішування противаги. |
Технічні характеристики
| Регулювання довжини | 75-138см |
| Кількість секцій | 2 |
| Діаметр штанги | 22 мм, 25 мм |
| Кріплення | 1/4 дюйма, 16 мм |
| Допустиме навантаження | 2 кг |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Вага | 700 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 196 ₴





