влевовправо
-26%Дитяча сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток із ведмедем на плече
- В наявності
- Код: 1469Д
1 240,65 ₴
919 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток із ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Глибина | 8 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 17 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 919 ₴










