влевовправо
-26%Кругла дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток із ведмедем Чорний
- В наявності
- Код: 1516Ч
1 260,90 ₴
934 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 934 ₴


