влевовправо

Зарядка DJI Mini 4 Pro / Mini 3 на три акумулятори інтелектуальна 30Вт STARTRC 1129441
- Нет в наличии
- Код: 4294
2 204,55 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки STARTRC 1129441 входить швидка інтелектуальна зарядка DJI Mini 4 Pro / Mini 3, кабель Type-C, USB/Type-C (зарядка не комплектується USB адаптером в розетку). |
Технічні характеристики
| Сумісність | DJI Mini 4 Pro DJI Mini 3 Pro DJI Mini 3 |
| Кількість акумуляторів, що вміщаються | 3 |
| Вхідний струм | 5В, 9В, 12В, 20В |
| Струм зарядки | 8.5В 4А |
| Підтримка швидкої зарядки | Power Delivery |
| Час зарядки акумулятора одного трьох | 45-65хв 135-195хв |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 109г |
| Розміри | 151 × 56 × 33мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STARTRC |
- Цена: 2 204,55 ₴




