влевовправо

Постійне світло LED Bi-Color CRI 95+ 120Вт 2700К-6500К Yongnuo YNLUX100 PRO KIT
- Нет в наличии
- Код: 4354
17 932,05 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки YNLUX100 PRO KIT 2700К-6500К входить постійне світло COB LED Bi-Color з регулюванням температури, рефлектор, блок живлення, ручка/утримувач для акумуляторів NP-F, кейс для зберігання. Акумулятори купуються окремо. |
Технічні характеристики
| Тип світлодіодів | COB LED Bi-Color |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Температура | 2700К-6500К |
| Потужність | 120Вт |
| Кут освітлення | 110° |
| Керування Wi-Fi | додаток Yongnuo Control App |
| Кріплення рефлектора | Bowens |
| Сумісний акумулятор | Sony NP-F |
| Рекомендований блок живлення | 19В 5А |
| Матеріал | пластик |
| Розміри без рефлектора | 120 × 120 × 125мм |
| Вага | 795г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YongNuo |
- Цена: 17 932,05 ₴





