влевовправо

Панель світлодіодна RGB з акумулятором 40Вт CRI 95+ штатив 210см AC Prof U600 RGB-KIT
- Нет в наличии
- Код: 4422
5 857,65 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof U600 RGB-KIT входить світлодіодна панель RGB 40Вт, два аккумулятори NP-F750 4400мАгод, зарядний пристрій, блок живлення в розетку, головка з нахилом, пульт керування, стійка-штатив 210см. |
Технические характеристики
| Кількість світлодіодів | 600 |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Потужність | 40Вт |
| Кут освітлення | 55° |
| Температура світла | 3200-5500К |
| Сумісні акумулятори | SONY NP-F |
| Загальна ємність акумуляторів | 8800мАгод |
| Висота штатива | 80-210см |
| Розміри панелі | 210 × 120 × 46мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага панель штатив | 400г 635г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AC Prof |
- Цена: 5 857,65 ₴





