влевовправо
-26%Маленька дитяча сумочка клатч із брелоком, мінісумка для дівчаток із ведмедиком
- В наявності
- Код: 1448Д
1 166,40 ₴
864 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька дитяча сумочка клатч із брелоком, мінісумка для дівчаток із ведмедиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Брелок у комплекті;
У наявності: чорний, м'ятний, білий, жовтий кольори;
Довжина: 18 см;
Ширина за основою: 8 см;
Висота: 12 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 864 ₴










