влевовправо
-26%Монопод-штатив для телефону магнітний MagSafe пульт 24-136 см Ulanzi MG-003 Pro
- Готово к отправке
- Код: 4475
2 421,90 ₴
1 794 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi MG-003 Pro входить монопод-штатив для айфону з магнітним кріпленням MagSafe, Bluetooth пульт для телефону, металеве кільце для телефонів без MagSafe. |
Технічні характеристики
| Довжина/висота | 39-136см |
| Довжина у складеному вигляді | 24см |
| Радіус дії пульта | 10м |
| Положення телефону | вертикальне та горизонтальне |
| Сила магніту | N52, 5кг |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Вага | 275г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Материал | Пластик |
- Цена: 1 794 ₴




