влевовправо
-26%Монопод-штатив для телефону магнітний MagSafe пульт 30-164см Ulanzi MG-002 Max
- Готово к отправке
- Код: 4476
3 103,65 ₴
2 299 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi MG-002 Max входить монопод-штатив для айфону з магнітним кріпленням MagSafe, Bluetooth пульт для телефону, металеве кільце для телефонів без MagSafe. |
Технічні характеристики
| Довжина/висота | 45-164см |
| Довжина у складеному вигляді | 30см |
| Радіус дії пульта | 10м |
| Положення телефону | вертикальне та горизонтальне |
| Сила магніту | N52, 5кг |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Вага | 355г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Материал | Пластик |
- Цена: 2 299 ₴





