влевовправо
-26%Дитяча сумочка на плече, маленька сумка для дівчаток
- В наявності
- Код: 1465Д
1 067,85 ₴
791 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка на плече, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 13 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 791 ₴








