влевовправо
-26%Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна | Кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра
- В наявності
- Код: 1643
1 632,15 ₴
1 209 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна | Кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра);
Довжина: 29 см;
Товщина: 7 см;
Ширина: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 209 ₴







