влевовправо
-26%Дитяча сумочка з ведмедиком рептилія, маленька лакова сумка для дівчаток із ведмедем на плече Сірий
- В наявності
- Код: 1645Д
1 318,95 ₴
977 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 7 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 977 ₴


