влевовправо
-26%Кріплення подвійний краб для мотоцикла Telesin GP-HBM-001-D
- Готово до відправки
- Код: 4535
2 049,30 ₴
1 518 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Telesin GP-HBM-001-D входить шарнірне кріплення подвійний краб, два гумові адаптери на діаметр 9-15мм. Монопод, селфі-палиця продаються окремо. |
Технічні характеристики
| Діаметр захоплення краба | 9-38мм |
| Регулювання | вільне 360 на двох шарнірах |
| Допустиме навантаження | 2кг (без урахування важеля) |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Вага | 310г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Telesin |
- Ціна: 1 518 ₴





