Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОЧЕНКА! Дитячий мінірюкзачок Мікі Маус з бантиком і вушками
Характеристики:
УЦЕНКА!!! Усередині рюкзака на білій підкладці плями (див. фото);
Матеріал: Екошкіра;
Тип: сумка-рюкзак (2 в 1, можна перестібати лямки);
Висота: 21 см;
Глибина: 10 см;
Ширина: 18 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 423,90 ₴









