Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турка мідна 550 мл для приготування кави Сторчай (Слов'янськ)
Характеристики мідної турки:
Матеріал: мідь
Об'єм (мл): 550.0
Внутрішнє покриття: харчове олово
Матеріал ручки: дерево
Діаметр, мм: 110.0
Діаметр шийки, мм: 45.0
Висота, мм: 110.0
Тип плити: газова, електрична, склокерамічна.
Країна-виробник – Україна.
Головне достоїнство джезв даного виробника це покриття "чорний нікель. На відміну від аналогового хімічного чорніння, яким продовжують користуватися багато кооперативи, чорний нікель володіє високими захисними якостями, на які здатні лише покриття нанесені гальванічним методом. Незаперечно вигідно виділяється і неповторний нікелевий відтінок.
Саме мідні турки здавна є невід'ємним атрибутом і інструментом справжнього цінителя кави. І навіть з появи безлічі сучасних способів приготування турка не втратила свою актуальність.
Сучасні кавоварки варять якісний напій незалежно від ваших умінь. Водночас маючи певний досвід, у приготуванні кави в турці можна приготувати настільки смачну каву, що кавомашину після цього захочеться відставити в сторону.
Але для приготування дійсно чудового напою потрібно мати не тільки певний запас умінь, але і досить якісний інструмент.
Основні критерії вибору правильної мідної турки
Форма
Турка (джезва) повинна мати ідеальну конічну форму. Завдяки цьому гуща набагато швидше осідає. У порівнянні з вертикальними стінками цей процес прискорюється в 4 рази. Таким чином, у вашій чашці виявляється виключно міцний смачний напій без домішки гущі.
Матеріал
Найкращим матеріалом для турків (джезва) є мідь. Цей метал забезпечує рівномірний нагрів всієї поверхні та утримання тепла. Щоб виключити єдиний недолік міді – схильність до окислення, внутрішню сторону конструкції покривають тонким шаром олова.
Дрібниці
Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви будете користуватися практично кожен день. Не купуйте турки з тонкими прямими стінками. Турка повинна мати довгу зручну ручку (дерево або метал). Ну і звичайно ж турка повинна Вам подобатися візуально, це не обов'язкова вимога, але теж важливе ;)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сторчай |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр горлечка | 45 мм |
| Діаметр дна | 110 мм |
| Матеріал | Мідь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Об`єм | 550 мл |
| Зливний носик | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
- Ціна: 1 368,90 ₴







