Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турка (джезва) мідна 250 мл. (Слов'янськ) Покриття Нікель
(фактичний об'єм 250-270 мл.)
Характеристики мідної турки:
Матеріал: мідь
Об'єм (мл): 250.0
Внутрішнє покриття: Харчове олово
Зовнішнє покриття: Нікель
Матеріал ручки: дерево
Діаметр дня, мм: 70
Діаметр горлянки, мм: 65
Висота, мм: 91
Тип плити: газова, електрична, склокерамічна
Країна виробник: Україна
Виконана з якісної міді (не нижчий за М2). Початкова товщина заготовки - 1 м (у процесі обробки трохи зменшується).
Дерев’яна ручка (матеріал - ольха, вкрита водонепроникним делікатесом). Струток "намертво" прикручений гвинтом до турка без пайки. Таким чином, кріплення ручки Навіть коли немає води, ручка не може відділитися від турки. Турка скріплена з двох частин чистим харчовим оловом без застосування олов'яних свинцевих припоїв.
Внутрішнє лугування завершено Гальванічний метод, при якому олово на молекулярному рівні облягається на мідній поверхні у чистому вигляді (Sn3)
Найважливіша честь виробника джезв це покриття Чорний нікель. яким продовжують користуватися багато кооперативних кооперативів. Чорний нікель має вищі захисні якості, на які здатні тільки покриття завданий Метод гальванізму Незаперечно вигідним є і неповторний нікелевий відтінок.
Саме мідні турки здавна є невід’ємною частиною та інструментом справжнього оцінювача кави. І навіть з появою багатьох сучасних методів приготування Турка не втратила свою актуальність.
Сучасні кавоварки варять високоякісний напій, незалежно від ваших розумів. Водночас маючи досвід, можна приготувати каву в турці настільки смачна, що після приготування кави буде легше відставити її на другий бік.
Але для готування дійсно чудового напою потрібно мати не тільки певний запас умінь, але й достатньо Чудовий інструмент.
Залежно від партії малюнок може відрізнятися (на якість і характеристики це ніяк не впливає)
Основні критерії вибору відповідної мідної турки
Форма
Турка (джезва) повинна мати ідеальна конічна форма Завдяки цьому гуска швидше осідає. Порівняно з вертикальними стінами, процес прискорюється в чотири рази. Таким чином, у вашій чашці виявляється Дуже міцний смачний напій без примусів гущи.
Матеріал
Найкращий для турок (джезви) мідь Цей метал забезпечує рівномірне нагрівання всієї поверхні та утримання тепла., щоб виключити єдиний брак міді — схильність до оскарження, Внутрішню сторону конструкції покривають тонким шаром олова.
Дрібниці
Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви Практично щодня користуйтеся нею. Не купуйте турки з тонкими й прямими стінками Турка повинна мати довга зручна ручка (дерево або метал)Ну і звичайно ж турка повинна Вам подобається візуально, це не обов'язкова вимога, але також важливе ;)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сторчай |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішнє покриття | нікель |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр горлечка | 65 мм |
| Діаметр дна | 70 мм |
| Матеріал | Мідь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Об`єм | 350 мл |
| Зливний носик | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
- Ціна: 891 ₴








