Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяВ комплект поставки входить алюмінієвий візок для камери, шарнірний кронштейн Magic Arm. |
Технічні характеристики
| Регулювання повороту | ±110° |
| Тип кріплення | різьба 1/4 |
| Допустиме навантаження | 10кг |
| Колеса | 55мм, силіконові, на підшипнику |
| Розміри конструкції | 200 × 130 × 55 мм |
| Матеріал | алюміній, силікон |
| Вага | 420г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
- Ціна: 1 327,05 ₴






