влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний механічний годинник Winner металевий сталевий Віннер
Характеристики
Корпус і браслет: неіржавкий метал;
Механізм: Механіка (з автопідзаводом);
Діаметр циферблата: 4,6 см;
Висота циферблата: 1.5 см;
Максимальний обхват руки: 21 см (можна без проблем укоротити до меншого розміру);
Ширина браслета: 2,4 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір чоловічих і жіночих аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 1 780,65 ₴







