влевовправо
-26%Світло постійне з акумулятором 40Вт Pro 2500-6500К CRI 95+ Ulanzi L023
- Готово к отправке
- Код: 4639
6 511,05 ₴
4 823 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi L023 40W Pro входить портативне постійне світло з вбудованим акумулятором, блок живлення в розетку, рефлектор, розсіювач, чохол. |
Технічні характеристики
| Потужність звичайна розгін | 40Вт 50Вт |
| Температура | 2500-6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Кут освітлення | 120° |
| Час роботи 50Вт 40Вт мінімальна яскравість | 50хв 70хв 180хв |
| Блок живлення/заряджання | DC 19В 2А, Type-C 65Вт PD |
| Розміри | 105×85×85мм |
| Вага | 490г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
- Цена: 4 823 ₴





