Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Deye SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2 входить трифазний гібридний інвертор 20кВт 380В 2*MPPT без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Потужність номінальна максимальна | 20000Вт 22000Вт |
| Вхідна сила струму номінальна максимальна | 30.4А 33.4А |
| Вихідна сила струму номінальна максимальна | 29А 31.9А |
| Максимальний прохідний струм | 80А |
| Пікова потужність в автономному режимі | 30кВт протягом 10 секунд |
| Вихідна напруга | 380В, 400В |
| Частота струму | 50Гц, 60Гц |
| Ефективність максимальна MPPT | 97.6% 99% |
| Підтримка сонячної батареї потужність максимальна напруга номінальна напруга | до 26000Вт 1000В 600В |
| MPPT контролер | 150-850В |
| Підтримка акумуляторів тип напруга максимальний струм зарядки/розрядки | літієві 160-700В 37А |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN, RS485, RS232 |
| Вбудований захист | зміна полярності постійного струму, перевищення змінної напруги, сили струму, коротке замикання, перевищення допустимої температури, сплеск. |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Діапазон робочих температур | -40...+60°C |
| Охолодження | активне повітряне |
| Розміри | 408 × 638 × 237мм |
| Вага | 25кг |
| Гарантія | 5 років |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
- Цена: 120 441,60 ₴




