влевовправо
-26%Сумка в дорогу для подорожей з кріпленням на валізу Чорна
- В наявності
- Код: 55129
518,40 ₴
384 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна дорожня сумка стане приємною супутницею у подорожах. Дуже легка та компактна, зручно носити завжди із собою у зібраному вигляді. Головне, що вона будь-якої миті під рукою. А її велика практична місткість вражає!
Сумка виготовлена з високоякісних нейлонових та поліефірних волокон, має водовіштовхувальну пропитку,не вицвітає та довговічна, легко вішається на ручку валізи. Ширина петлі на валізу 20 см.
Дорожня сумка має надійні ручки та бічну кишеньку для невеликих предметів 18*20 см
Розмір у розгорнутому вигляді: 42x35x17см; Розмір у складеному вигляді: 18x16х3 см
Витримує навантаження до 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | XINMU |
- Ціна: 384 ₴







