влевовправо
-26%Ручка міні трипід підставка для айфону магніт MagSafe Ulanzi MA30
- Готово к отправке
- Код: 4770
2 142,45 ₴
1 587 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артём (Менеджер)возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi MA30 входить ручка/міні трипод для iPhone з магнітним кріпленням MagSafe без додаткових аксесуарів. |
Технічні характеристики
| Сумісність | iPhone 16-12 |
| Кріплення | швидкознімне магнітне MagSafe |
| Сила магніту | 12N |
| Положення телефону | вертикальне та горизонтальне |
| Висота штатива | 208мм |
| Довжина в положенні ручка | 267мм |
| Розміри у складеному вигляді | 158 × 26 × 11мм |
| Матеріал | алюміній, силікон |
| Вага | 100г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
- Цена: 1 587 ₴





